Podmínky prodeje

VOLNÝ - mládě je volné,je možnost zamluvení
PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE - o mládě již někdo projevil zájem,ale zatím váhá.Je možnost zamluvení pro případ,že si zájemce mládě nevezme.
REZERVACE - mládě je již zamluvené,je na ně složena záloha,příp.je již zaplacené.
 

DOVOZ - UPŘEDNOSTŇUJEME OSOBNÍ ODBĚR NEBO JE MOŽNÉ SE DOMLUVIT NA ODBĚRU V BRNĚ.

 

 
Vzhledem k množícím se rezervacím mláďat a následným odřeknutím bez vážného důvodu nebo žádnou reakcí(mail,sms...),kdy danému zájemci napíšu,že mám pro něj mládě dle jeho představy(pokud zrovna takové mládě nemám,píšu,že jakmile bude,že se ozvu,což dodržuji),jsem bohužel nucena stanovit Podmínky prodeje.
 
Naše mláďátka jsou členové rodiny,věnujeme jim hodně času a péče,aby byli co nejlépe připraveni do nových rodin.Jsou zvyklá na braní do ruky,přesto jsou některá živější,jiná klidnější,odvíjí se to od vrozené povahy daného jedince.Zajímá nás,k jakému účelu dané mládě bude,zda bude mazlíček nabo půjde do chovu.NEPRODÁVÁME mládě za účelem bezhlavého množení nebo jako potravu pro hady...dále nás zajímá i velikost ubikace,v níž bude mládě žít(její vybavení ap.).
 
Upřednostňujeme pravidelný kontakt se zájemci.Pokud zájemce opakovaně nereaguje,REZERVACI RUŠÍME a mládě nabízíme dalšímu zájemci.
 

Mláďata budou k zamluvení od 4.týdne věku,kdy budou již mít své fotečky v daném vrhu.Bohužel se nám neosvědčilo zamlouvání dřív,než se mláďata narodí.Zájemce musí čekat 5 týdnů,než je mládě připravené k odběru.Je to dlouhá doba,většinou o mládě ztatí zájem nebo si ho sežene jinde,aniž by nám dal vědět,že rezervaci ruší.Z tohoto důvodu jsem bohužel nucena zavést zálohu na mládě ve výši 100kč od čtvrtého týdne věku.Tato záloha bude nevratná.Jsem nucena to udělat z důvodu,abych zamezila nevážným rezervacím.Samozřejmně jsem ochotna brát v potaz vážný důvod(alergii ap.)

 

DŮVOD KE ZRUŠENÍ REZERVACE

 
Opakovaně žádné reakce na zprávy(maily,sms...)
 
 
 

© 2014 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode